Hizmetlerimiz

Çalışma saatlerimiz 8:00-21:00 arasıdır.Siparişi gönderme saatlerimiz 9:00-21:00 saat aralığıdır.Bu saatler dışında özel siparişleriniz için e-mail veya telefon ile bize ulaşınız.

Firmamız haftanın 7 günü hizmetinizdedir.Yurtiçi ve Yurtdışı siparişleriniz üyesi olduğumuz INTERFLORA kalitesi ve güvencesi altında hazırlanarak teslim edilmektedir.
Nikah,tören ve cenaze siparişlerinizi tören başlamadan en az 3 saat önce bildirmemiz gerekmektedir.siparişi teslimat adresine gönderilmiş fakat alıcı adreste bulunamamışsa;

1.Varsa bir yakınına (iş arkadaşına veya komşusu gibi) isim alınarak teslim edilir.
2.Gönderen tarafı arayarak daha sonra (ek servis ücreti alınarak) teslimat yapılır.
3.Firmamızdan alınması gerekir.

Özel günlerde(sevgililer günü,anneler günü,öğretmenler günü gibi) yoğunluktan dolayı saatli teslimat yapılmamaktadır.Özel gün siparişlerinizi 1 gün önce bildirmeniz sizin yararınızadır

Sitemizdeki ürünlerde kullanılan çiçekler renk veya çeşit sıkıntısından (mevsim şartları göz önünde bulundurularak) aynı kalite başka bir çiçekle hazırlanabilir.

İhtilaf halinde firmamız ürün bedeli kadar sorumludur.Gerektiğinde firmamız siparişi tek taraflı olarak ürün bedelini geri ödemek kaydı ile iptal edebilir

Hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol » Sipariş Takip

Anasayfa Hakkımızda Ödeme Bilgileri Güvenlik Teslimat İletişim
Kurumsalçiçekçi Faydalı Bilgilerçiçekçi Müşteri Hizmetleriçiçekçi Halis Çiçekçilik   © 1999 - 2020çiçekçi
çiçekçi
» Hakkımızda » Çiçek - Bitki Bakımı » Nasıl Sipariş verebilirim? tüm sevdiklerinize çiçek göndermek haliscicekcilik.com.tr ile daha hızlı ve güvenilir. çiçeklerle hazırladığımız buketler aranjmanlar çelenkler her adrese hızlı ve güler yüzle teslimat yapıyoruz. çiçekçi aramayanız biz heryerdeyiz bahcivancicekcilik.com.tr ile hizmetinizdeyiz.
Yillarin verdigi tecrübe ve güven ile çiçek siparislerinizle internet sitemiz ve perakende satis magazamiz hizmetinizdedir. Çiçekçi aradiginizda halis çiçekçilik size yeter.
En kaliteli ve en taze çiçeklerle hazirlariz siparislerinizi. Siz seçin. Biz seçtiginiz çiçegi sevdiklerinize ulastiralim.
» Hizmetlerimiz » Burçlar ve Çiçekler » Mesafeli Satış Sözleşmesi
» Ödeme » Çiçek Hazır Mesajları » İptal & İade Prosedürü
» Güvenlik » Çiçeklerin Anlamı » Kullanım Koşulları
» Teslimat » Özel Günler » Gizlilik Bildirimi çiçekçiGüvenle ödeyin Facebook Sayfamiz Twitter Google+ Paypal Ile Ödeme
    » Havale & EFT Bildirimi
Tasarim & Uygulama : Ciceklive - Tasarim & Düzenleme : APG Digital